Hakkımızda

Özel Usta Eller Anaokulu Bursa Nilüfer'de 2015 yılında kurulmuştur. Yaşamımızın en değerli varlıkları çocuklarımızdır. Çocuklarımız bizim gelecekteki umut ve yeşeren fidanlarımızdır. Usta Eller Butik Anaokulu olarak, en değerli varlıklarımızı geleceğe emin adımlarla hazırlamak için sizlerleyiz.

3-6 yaş arası çocuklarımızı sürekli gelişen dünyaya ayak uydurabilen saygılı, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, özgüveni yüksek, aile ve toplum değerlerinin bilincinde olarak sıcak ve sevgi dolu yuvamızda yetiştirmeyi hedefliyoruz. Biz, güçlü kadromuz, modern eğitim alanlarımız, modern sınıflarımız, sevgi dolu atmosferimiz ile çocuklarımızı yarınlara hazırlama sorumluluğunu sizlerle paylaşmaya hazırız.

Usta Eller Butik Anaokulu Eğitim Saatleri

  • Haftaiçi tam gün eğitim: 08:30 - 17:30

  • Çalışan anne ve babalar için öğrencilerin sabah 07:00 - 08:30 akşam 17:30 - 19:00 saatleri arasında nöbetçi öğretmen tarafından bekletilmesi sağlanır.

  • Okulumuz, sabah 07:00 akşam 19:00 arasında hizmet vermektedir.

Hedefimiz

Usta Eller Butik Anaokulu olarak hedefimiz çocuklara yaşlarına uygun gelişim desteği ve öğrenme süreci sağlamak. Kendini ifade etmesi için cesaret ve güç vermek. Özgüveni yüksek bireyler yetiştirmek. Çocuklarımızın yaratıcılığını güçlendirmek.

Eğitim programlarımızda her çocuğun seviyesine uygun programlar kullanarak çocuğun ilgi ve yeteneklerini öğrenmek. Çocuklara yaşamın içini oyun yolu ile öğretmek. Çocukları her konuda cesaretlendirmek. Sabırlı olmayı, paylaşmayı öğretmek. Örf, Adet ve görgü kurallarımızı en iyi şekilde öğreterek sosyalleşmelerine yardımcı olmak.